27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

17 липня 2020 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко  провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

На початку наради Віталій Анатолійович зазначив, що за новим територіальним розподілом у Кіровоградській області створюється чотири райони, в тому числі і Новоукраїнський район. Тому уже сьогодні необхідно здійснювати усі заходи щодо виконання районного бюджету, зокрема, наповнення його за рахунок сплати орендної плати за земельні паї.

Начальник Новоукраїнського управління ГУ ДПС в Кіровоградській області Олена Чепур повідомила присутніх про зміни в податковому законодавстві та наголосила на необхідності своєчасної та в повному обсязі сплати орендної плати за земельні паї. Також, Олена Анатоліївна зазначила про необхідність своєчасного внесення змін в договори оренди земельних паїв, зокрема, щодо приведення у відповідність відсотка орендної плати від нормативно-грошової оцінки землі.

Голова ради сільгоспвиробників Новоукраїнського району Сергій Оношенко зазначив, що плата за земельні паї в різних господарствах різна (від 6 до 12 %). Сергій Пантелійович звернувся до присутніх на нараді керівників сільгосппідприємств з пропозицією в рамках ради сільгоспвиробників прийняти рішення щодо сплати орендної плати за земельні паї  у розмірі не менше 10,5% від нормативно-грошової оцінки землі.

Рада сільськогосподарських товаровиробників району одноголосно прийняла рішення про виплату орендної плати за земельні паї у 2020 році в розмірі не нижче 10.5% від нормативно-грошової оцінки землі.

Також голова районної державної адміністрації рекомендував органам місцевого самоврядування проводити роз’яснювальну роботу безпосередньо та через засоби масової інформації з одноосібниками  щодо  подання ними декларації про доходи та вчасної сплати податків.

Начальник Новоукраїнського управління ГУ ДПС в Кіровоградській області Олена Чепур проінформувала присутніх про нарахування та виплату заробітної плати сільськогосподарськими підприємствами в 2020 році.  

"На сьогоднішній день середня заробітна плата в сільгосппідприємствах  району становить від 5000 грн. до 15000 грн. Різниця між найнижчою та найвищою заробітною платою в сільськогосподарській галузі не може бути настільки різною" - зазначила Олена Анатоліївна. Тому вона рекомендувала керівникам сільгосппідприємств переглянути заробітні плати працівників та збільшити їх до обґрунтованого середнього показника.

Радник голови районної державної адміністрації з питань агропромислового розвитку Валентина Токарь надала інформацію щодо використання площі ріллі в районі та хід збирання ранніх зернових.

Начальник Новоукраїнського РВ управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області Сергій Яворський довів до відома присутніх інформацію щодо протидії масовим пожежам під час збирання ранніх зернових культур у 2020 році. Сергій Леонідович звернув увагу керівників сільгосппідприємств на необхідності оборювання полів після збору врожаю з метою запобігання поширенню пожеж, проведення інструктажів з працівниками щодо попередження пожеж на полях, забезпечення пірсів біля водойм для безпечного забору води пожежними машинами у разі виникнення пожеж, забезпечення протипожежної обробки охоронних об’єктів.

Керівник ТВ БВ № 10010/098 філії Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк» Наталія Мошнягул та керівник Новоукраїнського відділення ПАТ КБ «ПРИВАТ БАНК» Надія Таровик надали інформацію щодо пільгового кредитування аграрного сектору у 2020 році.

За результатами наради надано необхідні рекомендації та прийнято ряд відповідних рішень.

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю