Молодіжна рада

ВАЖЛИВО!

До відома одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та державної допомоги на дітей одиноким матерям

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації  повідомляє, що  у зв’язку зі змінами в законодавстві  виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та  державної допомоги на дітей одиноким матерям, яка проводилась без особистого звернення особи із заявою та необхідними документами  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 року №264 «Деякі питання надання державних соціальних допомог»(АВТОМАТИЧНЕ ПОДОВЖЕННЯ) з 01.08.2020 року ПРИПИНЕНА.

Всім одержувачам допомоги, які отримували її по автоматичному подовженню в період з 01.03.2020 року по 31.07.2020 року необхідно підтвердити право на її отримання в цей період шляхом подачі заяви та необхідних документів.

Заява та документи, необхідні для призначення державної допомоги можуть бути надіслані поштою, надані уповноваженим особам сільських рад або їх можна покласти в скриньку біля управління .

Поштова адреса: вул. Покровська, 60, м. Новоукраїнка, Кіровоградська область , 27100

При виникненні питань, пов’язаних із наданням всіх видів державної допомоги, субсидій, пільг та ін. рекомендуємо звертатись до працівників управління в телефонному режимі за номером - 0525122547

заступники начальника управління - 0525122334

начальник управління - 0525122649