Молодіжна рада

За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України для роботи закладів освіти під час карантину, серед інших вимог, обов’язково повинно забезпечуватись вимірювання температурного режиму працівників закладів освіти та дітей, які в ньому перебувають.

Черговою сесією Новоукраїнської районної ради були виділені кошти на безконтактні термометри, дезінфекційні засоби для обробки шкільних автобусів, приміщень, робочих поверхонь та посуду.

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації придбано 20 інфрачервоних, безконтактних термометрів для проведення обов’язкового  температурного скринінгу та дезінфекційні засоби для обробки шкільних автобусів.

Робота з забезпечення закладів освіти всім необхідним для створення безпечного середовища продовжується.