Молодіжна рада

З метою залучення на територію Новоукраїнського району субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа 22 липня 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Марії Щеки відбулося перше засідання районної комісії з питань щодо забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2020 році, на якому були прийняті відповідні рішення згідно Порядку та умов затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515, а саме:

визначено напрямом використання субвенції з державного бюджету у 2020 році виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення з метою придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

затверджено список 83 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 16 до 18 років, а також осіб з їх числа, у віці від 18 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку на території Новоукраїнського району, для виплати грошової компенсації з метою придбання житла;

визначено обсяг потреби субвенції у 2020 році з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для вказаної категорії громадян у розмірі 28,7 млн. грн.

Рішення комісії буде подане на затвердження голові районної державної адміністрації.