Молодіжна рада

24 липня 2020 року службою у справах дітей районної державної адміністрації за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді,  представника ювенальної превенції Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградській області та сільської ради організовано та проведено вечірній профілактичний рейд на території  Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району з метою виявлення фактів продажу неповнолітнім спиртних напоїв, тютюнових виробів, порушень правил торгівлі та недопущення правопорушень неповнолітніми.

Під час проведення рейду було перевірено розважальні та торгівельні заклади.

Порушень не виявлено.

Також відвідано родини, які перебувають у складних життєвих обставинах та родини, відносно яких надійшли звернення та матеріали направлені на розгляд комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.