Молодіжна рада

Звернення до мешканців та керівників релігійних громад Новоукраїнського району

З метою мінімізації наслідків поширення коронавірусу та недопущення загострення санітарно-епідеміологічної ситуації у період відзначення вищевказаних свят наголошуємо на необхідності безумовного дотримання жителями району вимог чинного законодавства України а саме: Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Постанови Кабінету Міністрів України №641 від 22 липня 2020 року "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідеміологічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби CОVID-19".

У зв’язку з недопущення поширення на території Новоукраїнського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом CОVID-19, звертаємося до керівників церков і релігійних організацій забезпечити дотримання карантинних заходів під час відзначення 14. 19, 29 серпня православних свят – Спасів.