Молодіжна рада

18 серпня 2020 року депутат Верховної Ради України Ігор Мурдій та голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко з приємною місією побували в комунальному некомерційному підприємстві «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради, а саме: Ігор Юрійович привітав завідуючу терапевтичним відділенням Новоукраїнської ЦРЛ Красіонову Валентину Михайлівну із отриманням Грамоти Верховної Ради України.

Валентина Михайлівна була відзначена за сумлінну багаторічну працю, професійні досягнення та відповідальне ставлення до надання медичної допомоги.

Також під час візиту до центральної районної лікарні народний депутат України Ігор Мурдій та голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко разом із медичним директором закладу Віталієм Запорожцем оглянули стан основних відділень лікарні, визначили першочергові проблеми, що потребують вирішення, обговорили із колективом процес впровадження медичної реформи.