Молодіжна рада

19 серпня 2020 року  заступник голови районної державної адміністрації Марія Щека провела засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

У засіданні взяв участь офіцер відділення комплектування та призову Новоукраїнського районного військового комісаріату Михайло Сидоренко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

До порядку денного засідання внесено питання про підтвердження права на проходження альтернативної (невійськової) служби громадянину України, якому виконання військового обов’язку суперечить його релігійному переконанню. Особа, що подала заяву до комісії є служителем Релігійного обєднання Свідків Єгови в Україні.

За результатами засідання прийнято рішення підтвердити право на проходження альтернативної (невійськової) служби призовнику та направити його на огляд до військово-лікарської комісії, яка вирішить питання про його придатність до військової служби.