Молодіжна рада

19 серпня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко відвідав Медовий ярмарок та взяв участь у роботі конференції пасічників на тему: "Перспективи розвитку бджільництва в Кіровоградській області", що пройшли  у м. Кропивницькому на базі Кіровоградської торгово-промислової палати в рамках Фестивалю бджолярів "KROPhoney fest". Також від району на Фестивалі були присутні радник голови з питань агропромислового розвитку Валентина Токарь та пасічники Сергій Тарасенко, Віктор Прокопченко, Борис Багрій, Євгеній Лавренюк та Олександр Лаврусенко.

На ярмарку пасічник Костянтин Козирєв пропонував покупцям новоукраїнський мед та різноманітну продукцію бджільництва, а майстриня Любов Барбулат власні вироби ужитково-декоративного мистецтва.

У ході конференції спікерами заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким, директором департаменту агропромислового розвитку Марією Чорною, заступником директора департаменту аграрної політики – начальником управління тваринництва та племінної справи Мінекономіки Андрієм Кравченком та іншими було доведено присутнім інформацію щодо методів підвищення ефективності діяльності бджолярів області, ознайомлено присутніх із новими перспективними технологіями, можливостями кооперації та кластеризації у бджільництві. На конференції також було обговорено питання державної підтримки галузі бджільництва у 2020 - 2021 роках, підвищення рентабельності та формування доданої вартості у бджільництві. Спікери пасічник Костянтин Козирєв та директор ТОВ “Пчелич” Олександр Оньша поділилися досвідом органічного виробництва продуктів бджільництва в області, презентували діяльність власних підприємств.