27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

19 серпня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко відвідав Медовий ярмарок та взяв участь у роботі конференції пасічників на тему: "Перспективи розвитку бджільництва в Кіровоградській області", що пройшли  у м. Кропивницькому на базі Кіровоградської торгово-промислової палати в рамках Фестивалю бджолярів "KROPhoney fest". Також від району на Фестивалі були присутні радник голови з питань агропромислового розвитку Валентина Токарь та пасічники Сергій Тарасенко, Віктор Прокопченко, Борис Багрій, Євгеній Лавренюк та Олександр Лаврусенко.

На ярмарку пасічник Костянтин Козирєв пропонував покупцям новоукраїнський мед та різноманітну продукцію бджільництва, а майстриня Любов Барбулат власні вироби ужитково-декоративного мистецтва.

У ході конференції спікерами заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким, директором департаменту агропромислового розвитку Марією Чорною, заступником директора департаменту аграрної політики – начальником управління тваринництва та племінної справи Мінекономіки Андрієм Кравченком та іншими було доведено присутнім інформацію щодо методів підвищення ефективності діяльності бджолярів області, ознайомлено присутніх із новими перспективними технологіями, можливостями кооперації та кластеризації у бджільництві. На конференції також було обговорено питання державної підтримки галузі бджільництва у 2020 - 2021 роках, підвищення рентабельності та формування доданої вартості у бджільництві. Спікери пасічник Костянтин Козирєв та директор ТОВ “Пчелич” Олександр Оньша поділилися досвідом органічного виробництва продуктів бджільництва в області, презентували діяльність власних підприємств.

  

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю