Молодіжна рада

21 серпня 2020 року біля приміщення районної державної адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Пастушенка Віталія Анатолійовича, голови районної ради Савенка Валерія Анатолійовича та міського голови Корінного Олександра Олександровича, учасників Революції Гідності, учасників ООС (АТО) та членів їх сімей, представників трудових колективів, політичних партій, профспілкових, громадських та релігійних організацій відбулася офіційна церемонія підняття Державного Прапора України та урочисте відзначення кращих працівників трудових колективів району з нагоди Дня Незалежності України шляхом занесення на районну Дошку Пошани, нагородження обласними, районними та міськими відзнаками.

З вітальними словами перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко, голова районної ради Валерій Савенко та Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

В урочистій обстановці кращим працівникам різних галузей району та громадським діячам вручено відзнаки обласного, районного та міського рівня, а також посвідчення про занесення на районну Дошку Пошани.

На знак глибокої вдячності за подароване мирне життя керівники району та міста, громадськість  поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до могил загиблих учасників антитерористичної операції.

По закінченню офіційної частини заходу перед присутніми виступили творчі колективи центрального палацу культури "Ювілейний".