Молодіжна рада

26 серпня 2020 року за участю голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталія Пастушенка, голови районної ради Валерія  Савенка, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Тарасенко, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олени Матвієнко, голови районної профспілки працівників освіти Ольги Таровик відбулося відкриття Серпневого марафону ідей.

Голова райдержадміністрації Віталій Анатолійович привітав всіх присутніх з початком навчального року та подякував освітянам за їхню плідну працю.

Урочистим елементом заходу стала приємна місія-нагородження кращих із кращих за підсумками минулого навчального року.

По завершенню зустрічі майбутня першокласниця разом із головою районної державної адміністрації дали дзвінок, який  покликав педагогів у новий рік, до нових здобутків і нових перемог.