Молодіжна рада

День пам’яті захисників України — пам’ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. День приурочений пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Напередодні відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 28 серпня 2020 року за участю голови районної державної адміністрації Віталія Пастушенка, голови районної ради Валерія Савенка,  заступників міського голови, працівників райвійськкомату, учасників ООС/АТО та громадськості відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та могил загиблих захисників України.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції, відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Слава нашим Героям! Слава Україні!