Молодіжна рада

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Згідно указу Президента України цьогоріч, 29 серпня, ми вшановуємо День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Захисників України, які стояли на смерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав мирне небо, даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати, розвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини тут, у тилу.

Від усього серця бажаю всім нам богатирського здоров’я та довголіття, радості та добра, незламної волі, родинного затишку, звершення всіх мрій і бажань, злагоди і миру в країні, плідної праці на благо українського народу, задля слави нашої рідної Вітчизни!

Слава нашим Героям! Слава Україні!

Голова районної державної адміністрації

Віталій ПАСТУШЕНКО