Молодіжна рада

28 серпня 2020 року активісти Новоукраїнської районної та міської організацій ветеранів України на чолі з Наталією НІКОЛАЄНКО  та Галиною ПИНДИК разом з начальником управління соціального захисту райдержадміністрації  Тетяною ОЛЕФІРЕНКО перебували з робочим візитом в Добровеличківському районі.

Під час візиту було проведено вивчення досвіду роботи Добровеличківської районної ветеранської організації, співпраці місцевих органів виконавчої влади та самоврядування з ветеранськими організаціями.

У ході зустрічі ветерани побували в районному краєзнавчому музеї, відвідали географічний центр України та  туристично-розважальний комплекс хутір «Козацька долина» у с. Карбівка, Добровеличківського району.