Молодіжна рада

02 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

02 вересня світ відзначає 75-ту річницю закінчення Другої світової війни - найбільшого в історії людства збройного конфлікту.

Саме цього дня 1945 року, в Токійській бухті на борту американського лінкора «Міссурі», було підписано Акт про беззастережну капітуляцію Японії, що ознаменувало завершення Другої світової війни – найкривавішої та наймасштабнішої війни в історії людства. Церемонія підписання акта тривала 20 хвилин. Від імені Радянського Союзу підпис поставив українець генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко.

02 вересня з метою вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни заступник голови районної державної адміністрації Марія Щека та заступник голови районної ради Олег Талашкевич поклали квіти до Обеліска Слави.

Згадуючи велику війну і всіх полеглих, ми віримо, що кожна людина на планеті буде докладати всі свої зусилля для того, щоб не допустити повторення трагедії 1939-1945 років.