Молодіжна рада

03 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко здійснив робочу поїздку на автодорогу О124403 Новоукраїнка – Глодоси, на якій у рамках програми Президента України «Велике будівництво» розпочато підготовчі роботи з виконання поточного середнього ремонту на ділянці автодороги від 8 км +150 м до 13 км + 550 м.

Оглянуто проблемні частини  автодороги, опрацьовані актуальні питання, які виникають в процесі виконання робіт. У ході робочої поїздки Віталій Анатолійович зустрівся з керівниками агроформувань та представниками підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи.

Віталій Анатолійович наголосив на тому, що обсяг робіт на об’єкті має бути виконаний відповідно до проектних документів.