Молодіжна рада

05 вересня 2020 року в селі Новоєгорівка Новоукраїнського району було відкрито новозбудований храм на честь Миколая Чудотворця. Перебуваючи з архіпастирським візитом у Кропивницькій єпархії Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів освячення нового храму та провів божественну літургію у ньому. Його Блаженству співслужили митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, настоятель храму священник Олександр Михайленко та місцеве духовенство.

Ця визначна подія була підтримана головою райдержадміністрації Віталієм Пастушенком, який не тільки взяв участь у відкритті храму, а й звернувся до мирян з промовою.

Будівництво храму було розпочато наприкінці 2014 року колишньою місцевою жителькою Валентиною Корнієнко та місцевим фермером Рачиком Осипяном. Ініціаторці будівництва храму Валентині Корнієнко, яка й зробила величезний вклад у зведення церкви і залучила місцевий бізнес, інтелігенцію та актив села Блаженнійший владика вручив орден Княгині Ольги. Ордени Святого Миколая з рук митрополита отримали І Анатолій Корнієнко  та місцевий фермер Рачик Осипян.

Після офіційної частини на подвір’ї парафії відбувся святковий концерт української народної пісні.