Молодіжна рада

10 вересня 2020 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко за участі представників територіальних громад району провів нараду щодо можливості створення Центру надання адміністративних послуг при виконавчих органах об’єднаних територіальних громад району.

У ході наради було розглянуто декілька варіантів щодо створення такого спільного Центру у районі.

Відповідно до законопроекту № 2679, який прийнято в першому читанні, територіальні об’єднані громади можуть укладати між собою договір щодо обслуговування жителів громад у Центрі надання адміністративних послуг, створеного радою іншої громади.

Віталій Пастушенко виступив з пропозицією щодо створення Центру саме в Новоукраїнській громаді, так як місто Новоукраїнка є адміністративним центром району.

У ході обговорення голова Ганнівської територіальної громади Віталій Колісник не заперечував щодо створення Центру при Ганнівській територіальній громаді.

За підсумками наради було прийнято рішення щодо ініціювання райдержадміністрацією передачі Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації до однієї з територіальних громад (Новоукраїнської або Ганнівської).