27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

10 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко взяв участь у  обговоренні  реформи децентралізації в Україні.

Ще у березні 2020 року розпочались фінальні публічні обговорення реформи. Упродовж двох тижнів під час спільної зустрічі в Дніпрі голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко  був обраний делегатом з обговорення реформи децентралізації від Кіровоградської області по квоті ОДА/РДА.

Обговорення змін до Конституції України відбулось в режимі відеотрансляції zoom-обговорення на сторінці "Публічні консультації: зміни до Конституції - через консенсус".

Зокрема, учасники напрацьовували зміни щодо розподілу повноважень органів місцевого самоврядування різних рівнів між собою, та між органами місцевого самоврядування та державною владою, представництва громад в органах місцевого самоврядування вищого (субрегіонального та/або регіонального) рівня.

Обговорення продовжиться наступною он-лайн подією, де вужча за складом робоча група з представників всіх залучених груп зосередиться на пошуку рішень по питаннях, що були винесені на відкриті експертні обговорення. Знайдені рішення та розбіжності, що не вдалось зблизити, будуть надіслані Конституційній комісії для формулювання передфінального тексту. 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю