Молодіжна рада

15 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO-2020», яка проводитиметься у Кропивницькому з 30 вересня до 03 жовтня 2020 року.

В рамках  Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO» щороку проводиться «Покровський ярмарок», на якому презентується економічний, інвестиційний, культурний та туристичний потенціал районів.

З метою якісної підготовки до виставки голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко обговорив з присутніми пропозиції щодо участі району у заході та надав відповідні доручення керівникам окремих структурних підрозділів РДА, а саме: підготувати схему розташування району на виділеній площі, відпрацювати асортимент представленої продукції та надати усю необхідну інформацію учасникам виставки, зокрема, і щодо дотримання відповідних протиепідемічних заходів, з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.