Молодіжна рада

Увага, «гаряча лінія» для платників податків м. Новоукраїнка та Новоукраїнського району!

Новоукраїнська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що протягом 23 вересня 2020 року буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з наступної тематики:  «Новації у законодавстві, які передбачені Законом України від 16 січня 2020 року №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на запитання громадян відповідатиме головний державний інспектор Новоукраїнської ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області Олена Кучеренко за телефоном – (05251) 5-00-43.