Молодіжна рада

17 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко, заступник голови районної ради Олег Талашкевич та міський голова Олександр Корінний  привітали з професійним святом Днем рятувальника працівників аварійно-рятувальної служби Новоукраїнщини.

Керівники району та міста відзначили, що День рятувальника  є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

За сумлінну працю, самовідданість та професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов’язків, та з нагоди Дня рятувальника Віталій Пастушенко та Олег Талашкевич нагородили особовий склад 19-ї державної пожежно-рятувальної частини управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області, а саме:

Моклюка Сергія Анатолійовича, сержанта служби цивільного захисту, Скуртова Вадима Валерійовича, старшину служби цивільного захисту, та Тінькова Артема Юрійовича, прапорщика служби цивільного захисту, Грамотами Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради ;

Бакуну Дмитру Юрійовичу, молодшому сержанту служби цивільного захисту, Петренку Олександру Миколайовичу, прапорщику служби цивільного захисту, та Циганенку Костянтину Володимировичу, молодшому сержанту служби цивільного захисту, було оголошено Подяки Новоукраїнської районної державної адміністрації

Голова Новоукраїнської міської ради Олександр Корінний  нагородив рятувальників міськими відзнаками.

Шановні рятувальники! Бажаємо Вам подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – захисту життя людей. Міцного здоров’я Вам, благополуччя, наснаги та витримки. Нехай мир, добробут і злагода панують у Ваших оселях.