Молодіжна рада

З 21 по 23 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко взяв участь у дистанційному навчанні за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Організація діяльності голів районних державних адміністрацій в умовах реформ", яке проводилось на базі Української школи урядування.

Метою навчання було зорієнтувати команду керівників районів на ключових аспектах роботи. Про це на початку навчань сказала голова НАДС Наталія Алюшина .

Фахові лектори, які проводили навчання залучали до спілкування тих, хто формує політику, тих, хто не просто знає, яка ситуація зараз, а знає, як зміняться нормативно-правові акти вже незабаром.

Упродовж трьох днів навчання були розглянуті питання щодо особливостей здійснення районними державними адміністраціями повноважень в умовах завершення реформи децентралізації; здійснення видатків на утримання органів державної влади на місцевому рівні; впровадження медичної та освітньої реформ; особливості управління державною службою в районних державних адміністраціях.

Спікерами навчань виступили:

НЕГОДА В’ячеслав Андронович, заступник міністра розвитку громад та територій України,

ШАРШОВ Сергій Іванович, генеральний директор директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад та територій України,

РОЖКОВА Людмила Олександрівна, директор департаменту видатків бюджету органів влади Міністерства фінансів України;

МАЧУЛЬНА Олена Іванівна, заступник директора департаменту місцевих бюджетів Міністерства фінансів України,

МИКИЧАК Ірина Володимирівна, перший заступник міністра охорони здоровʹя,

МАНДЗІЙ Любомира Степанівна, заступник міністра освіти і науки України,

СТУДЕНЕЦЬКА Альона Олексіївна, керівник експертної групи з питань державної служби та децентралізації Директорату регіональної політики та децентралізації Офісу Президента України.

Під час навчань Віталій Пастушенко поставив ряд запитань спікерам, зокрема, Ірині Микичак. Голову райдержадміністрації цікавили наболілі питання як первинної, так і вторинної ланок охорони здоровʹя. Ірина Володимирівна надала відповіді на всі поставленні запитання.