Молодіжна рада

23 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко взяв участь у пленарному засіданні 32-ї сесії Новоукраїнської районної ради сьомого скликання.

На порядок денний було винесено 4 питання, найактуальнішим з яких стало питання щодо визначення замовника з виготовлення проєктно-кошторисної документації та виконання робіт з реконструкції будівель, споруд, комунікацій та облаштування території комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська центральна районна лікарня" Новоукраїнської районної ради.

Голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко під час виступу перед депутатами районної ради зазначив, що саме народний депутат від 100 округу Ігор Мурдій ініціював проведення реконструкції декількох приміщень і корпусів ЦРЛ.

- Так як даний проєкт дороговартісний, то в питанні ремонтних робіт необхідно розраховувати на сприяння та допомогу нашого депутата, - зазначив Віталій Анатолійович.

У результаті обговорення депутатами було прийнято рішення про визначення замовника, яким стало управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Кіровоградської ОДА..