Молодіжна рада

23 вересня 2020 року керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Тарасенко провела методичну нараду з міським та сільськими головами.

На нараді розглянуто питання:

Про матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць, передачу виборчих скриньок відповідно до постанови ЦВК.

Про прийом закладів соціальної сфери у комунальну власність та створення умов щодо забезпечення їх функціонування у 2021 році.

Про соціальне забезпечення жителів району у новостворених обʹєднаних територіальних громадах.

Про участь району у Міжнародній агропромисловій виставці "AGROEXPO-2020".

В рамках методичної наради було проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків на території району.

Начальник фінансового відділу райдержадміністрації Галина Юрчик звернула увагу сільських голів територій на надходження податку з доходів фізичних осіб. Надходження податку з доходів фізичних осіб в районному бюджеті складає 99% та за рахунок нього утримується вся бюджетна сфера громад району.

- На сьогоднішній день також постає питання про коректне завершення бюджетного року в умовах передачі повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування, - зазначила Галина Юрчик.