Молодіжна рада

01 жовтня відзначається Міжнародний День людей похилого віку. Серед громадських організацій району даною категорією людей опікується районна організація ветеранів України, голова якої 28 вересня відзначає свій день народження.

Керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Тарасенко та начальник управління соціального захисту населення Тетяна Олефіренко завітали в цей святковий день до Ніколаєнко Наталії Вікторівни та привітали її зі святом.

За  вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди  дня народження та Міжнародного Дня людей похилого віку керівники вручили Наталії Вікторівні Подяку голови Новоукраїнської районної державної адміністрації та побажали довгих років життя та плідної праці на цій почесній ниві.