Молодіжна рада

30 вересня 2020 року у Кропивницькому розпочала роботу VIIІ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій "AGROEXPO-2020".

В урочистому відкритті виставки взяли участь голова Кіpовогpадської облдержадміністрації Андpій Назаpенко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, президент Тоpгово-пpомислової палати Геннадій Чижиков, голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Голова ОДА Андрій Назаренко привітав учасників і гостей.

Очільник області додав, що організатори " AgroExpo" восьмий рік поспіль успішно створюють найбільший агрохаб у державі.

У день відкриття Міжнародної агропромислової виставки "АGROEXPO-2020" розпочав роботу Покровський ярмарок.

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та голова районної ради Валерій Савенко 30 вересня 2020 року на Покровському ярмарку презентували Новоукраїнський район.

Новоукраїнщина  щороку представляє потенціал рідного краю на якнайвищому рівні. Цей рік не став виключенням. Наші місцеві товаровиробники доклали усіх зусиль щоб якнайкраще розкрити здобутки та показати багатий потенціал району.

У гарному яскравому оформленні відвідувачам ярмарку було представлено базу відпочинку "Скіфія",  зелену садибу "Бджілка мотя", продукцію сільськогосподарських товаровиробників, харчової, переробної  промисловості, народних умільців та туристичний  потенціал району.

Продукцію на Покровському ярамку представили: овочі -  ТОВ "Зерновик",  фрукти  - ТОВ "Новоукраїнське",  ПП Відергольда С.О. та Косенко О.С., крупи, борошно  – ТОВ "Рассвет" та   ПП Донець Л.М., мед – СТОВ "Росія", олія -  СТОВ "Зоря", хлібобулочні вироби – СТОВ "Степ-Агро" та ПП Талько С.В.,  вироби з граніту  – ТОВ "Елгран", щебенева продукція – ТОВ "Єврощебінь", ковані вироби – Кара П.С. та Дубровський В.В.

Окрасою презентації став коровай, виготовлений  СТОВ "Степ-Агро".

Галузь тваринництва на виставці представила  СТОВ «Росія».  Відвідувачів радували маленькі  ягнята  з вівцематками,  фазани, павичі та  голуби.

Частували гостей  індиками  та гусками з яблуками від  ПрАТ "Рівнянське", смачною рибою від ПП Дейкуна В.М., та ПП Плотяна С.П., домашньою ковбасою  та м’ясними  стравами зі свинини від ПП "Україна",  ПАФ "Ганнівська" та ПАФ ім. Ульянова.

Також в організації даного заходу надали підтримку ФГ "Омельяненко", ФГ "Світанок", ФГ "Землероб", ТОВ "Рассвет", СТОВ "Новий час", ТОВ "Зерновик".

Окрема подяка учням та працівникам закладів загальної середньої освіти району, які допомагали в підготовці реквізиту для оформлення виставкових палаток (ляльки, панно та інші вироби).

Культурну програму забезпечив народний аматорський колектив "Коровайниці" Комишуватського сільського будинку культури.

.