Молодіжна рада

07 жовтня 2020 року голова районної державної адміністрації Пастушенко В. А. разом з державним експертом експертної групи з питань координації регіонів Директорату координації та оцінки регіональної політики Морозом А.М. та директором департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Чорною М.В.  в присутності бенефіціарного власника Бахмача Є.С. та генерального директора        Ігнатенка В.В. відвідали з робочим візитом ТОВ "Зерновик", оглянули виробничі потужності елеваторного господарства із очистки, сушки і зберігання зерна та хід будівельних робіт по їх розширенню.

Також було оглянуто новозбудоване плодово-ягідне сховище  ТОВ "Новоукраїнське"  для зберігання    4 тис. тонн плодів та ягід  та цех  з виробництва соку прямого віджиму.