27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України – свято, що увібрало в себе багаті й славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової української історії.

Це свято, згідно з Указом Президента, відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. 

З нагоди відзначення Дня захисника України 14 жовтня 2020 року в м.Новоукраїнка відбулись урочисті заходи за участі керівництва району та міста, учасників ООС/АТО, родин загиблих захисників, волонтерів  та громадськості.

Перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко, який привітав усіх зі святом, висловив безмежну вдячність сімʹям загиблих воїнів за мужність, відвагу та самопожертву їх синів та запевнив, що влада додасть усіх зусиль, щоб смерть їх рідних не була марною.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу захисту територіальної цілісності нашої країни та з нагоди Дня захисника України Віталій Пастушенко та Валерій Савенко вручили грамоти учасникам ООС /АТО та особовому складу Новоукраїнського райвійськкомату.

Після урочистого мітингу відбулась хода та покладання квітів до пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні. У цей день хвилиною мовчання біля могил загиблих учасників ООС/АТО було вшановано всіх захисників України – як тих, хто загинув на Майдані, так і тих, хто поліг у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України на Сході країни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю