Молодіжна рада

16 жовтня 2020 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів робочу зустріч з представниками Новоукраїнського відділу поліції та Новоукраїнського районного відділу управління ДСНС України з питань  забезпечення громадського порядку та законності під час проведення виборів 25 жовтня 2020 року.

Зокрема, під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань щодо забезпечення працівниками силових структур громадського порядку, заходів протипожежної безпеки та законності на виборчих дільницях району у період підготовки до голосування, в день голосування, під час підрахунку голосів та здачі виборчої документації.