Молодіжна рада

17 жовтня 2020 року біля 13 години на території села Іванівка Новоукраїнського району внаслідок буревію (НС пов'язана з сильним вітром швидкістю 25 м/с і більше, охоплюючи шквали та смерчі) було зруйновано покрівлю даху Іванівського НВО (спортивна зала, актова зала, бібліотека), загальною площею 600 кв.м.

19 жовтня 2020 року  головою районної комісії з питань ТЕБ та НС проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглянуто питання щодо виникнення надзвичайної ситуації внаслідок буревію,  що   пройшов на території села Іванівка Новоукраїнського району 17 жовтня     2020 року. Рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 29) направлено матеріали до обласної державної адміністрації про виділення коштів з обласного резервного фонду для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.