Молодіжна рада

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 30 листопада у приміщенні районної ради. Зі словами привітань до працівників соціальної сфери району звернулися голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко.

Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям.

Кращих працівників, які працюють в сфері соціальних послуг району, відзначено міністерськими, обласними та районними нагородами, зокрема:

Олефіренко Тетяну - Подякою Міністерства соціальної політики України;

Мороз Наталію  - Грамотою Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сімʹї, дітей та молоді;

Колодніцьку Наталію  - Подякою Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сімʹї, дітей та молоді;.

Куртишанову Лілію - Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради;

Чорновол Наталію - Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації  та Новоукраїнської районної ради;

Гудаліну Олену та Козак Альону - Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації;

Безводіцьку Інну та Іщенко Наталію -  Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації;

Вовненко Ірині, Поляковій Галині та Тикул Тетяні - оголошено Подяку Новоукраїнської районної державної адміністрації.

Нагородження проведено з дотриманням протиепідемічних заходів.