Молодіжна рада

Після завершення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Назаренко звернувся до голів райдержадміністрацій щодо налагодження роботи з новообраними головами обʹєднаних територіальних громад.

03 листопада голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко зустрівся з новообраними головами  обʹєднаних територіальних громад.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації наголосив, що першочергово новообраним головам необхідно сформувати дієвий виконавчий апарат та структуру для виконання покладених на органи місцевого самоврядування повноважень, зокрема, щодо реалізації проєктів в освітній галузі, в сфері охорони здоровʹя, антикорупційного законодавства та забезпечення сталого розвитку територій.