Молодіжна рада

9 листопада щороку в Україні відзначається День працівників культури та майстрів народного мистецтва, тож заступник голови райдержадміністрації Марія Щека та голова районної ради Валерій Савенко привітали працівників культури району з професійним святом.

Уже стало доброю традицією, що своє професійне свято аматори  народної творчості Новоукраїнщини зустрічають вагомими творчими здобутками та успіхами.

За підсумками роботи за 2020 рік та вагомий  внесок у розвиток української культури Грамотою департаменту культури та культурної спадщини обласної державної адміністрації нагороджено керівника народного аматорського хорового колективу Рівнянського сільського Будинку культури Міркунова О.В., завідуючу Комишуватською сільською бібліотекою Юр’єву І.В., майстриню декоративно-ужиткового мистецтва Гриценко О.Л.

За багаторічну творчу працю в галузі культури районну премію імені Раїси Сергієнко присвоєно директору центрального Палацу культури «Ювілейний» Білокінь Н.М.

За  високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток духовної культури Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено завідуючу Іванівською сільською бібліотекою Савчук Л.В., Грамотою районної державної адміністрації та районної ради художнього керівника Рівнянського сільського Будинку культури Гаршанову Т.А., Грамотою районної державної адміністрації завідуючу Приютівською сільською радою Таран М.М.  Подякою районної державної адміністрації директора Іванівського сільського Будинку культури Михайлова І.І., бібліотекаря Захарівської сільської бібліотеки Лисун О.В.

Грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації нагороджені: викладач по класу фортепіано Рівнянської дитячої музичної школи Скіданова В.В., бібліотекар Диминської сільської бібліотеки Мельник К.В.

Подяки відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації за підтримку та розвиток галузі культури у районі оголошено: бібліотекарю Кропивницької сільської бібліотеки Коваленко О.А., завідуючій Вербівською сільською бібліотекою Слюсаренко В.П.

Дипломами відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації нагороджені переможці районного конкурсу сільських бібліотек «Збережемо довкілля для майбутніх поколінь»:  за зайняте І місце – Захарівська сільська бібліотека (бібліотекар Оксана Лисун),  ІІ місце – Іванівська сільська бібліотека (завідуюча Савчук Л.В.), Рівнянська сільська бібліотека №2 (бібліотекар Ліба  Л.Л.), ІІІ місце – Комишуватська сільська бібліотека (завідуюча Юр’єва І.В.), Кропивницька сільська бібліотека (завідуюча Момонт Л.В.). За участь у   конкурсі   Подякою відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації нагороджені завідуюча Глодоською сільською бібліотекою №1 Булига Н.І., завідуюча Рівнянською сільською бібліотекою для дорослих Козуля О.О.

Протягом 2020 року розмаїття народних талантів, своє мистецтво демонстрували митці клубних закладів району під час проведення творчих звітів аматорських колективів, метою та завданням яких являється розвиток усіх видів та жанрів аматорського мистецтва, підвищення художнього та виконавського рівня колективів і створення належних умов для їх творчої роботи. За результатами творчих звітів аматорських колективів клубних закладів у 2020 році Дипломами відділу освіти, культури, молоді та спорту   районної державної адміністрації відзначені переможці. Серед сільських будинків культури за зайняте І місце  - Іванівський сільський Будинок культури (директор Оксана Гриценко, художній керівник Олена Артеменко), Захарівський сільський Будинок культури (директор Іван Михайлов), Комишуватський сільський Будинок культури (директор Віктор Усов, художній керівник Марина Усова), ІІ місце  - Диминський СБК (директор Наталія Любенко), Кропивницький сільський Будинок культури (директор Лариса Урба, художній керівник Ігор Урба),  ІІІ місце - Семенастівський сільський Будинок культури  (директор Юрій Петрик, художній керівник Володимир Фулга). Серед сільських клубів: І місце – Глодоський сільський клуб (завідуюча Леся Хоружа, художній керівник Микола Борщенко), ІІ місце Кропивницький сільський клуб (завідуюча Марія Азза), ІІІ місце  Вербівський сільський клуб (завідуюча Людмила Пич).