Молодіжна рада

12 листопада 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко  та голова районної ради Валерій Савенко  привітали передових працівників сільського господарства району та вручили нагороди за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята.

Зокрема, Дипломами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України нагороджені:

директор ТОВ АПК ім. Гіталова Крамар Петро Лаврентійович,

директор ТОВ «Зерновик» Ігнатенко Володимир Вікторович.

Почесні грамоти департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації вручено трактористу-комбайнеру ТОВ ім. Фрунзе Мочарку Андрію Івановичу та бухгалтеру-ревізору ТОВ «Лан» Кравченко Майї Пилипівні.

Районну премію імені Олександра Васильовича Гіталова – двічі Героя Соціалістичної Праці  присуджено:

Гаєнку Віктору Станіславовичу  - трактористу - машиністу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Зоря»  Новоукраїнського району Кіровоградської області,

Зубову Сергію Анатолійовичу   - трактористу – машиністу товариства з обмеженою відповідальністю «Рассвет» Новоукраїнського району Кіровоградської області,

Яришу Сергію Миколайовичу    - трактористу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Росія» Новоукраїнського району  Кіровоградської  області.