Молодіжна рада

18 листопада 2020 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому було розглянуто 4 питання, з них: 1 про стан виконання батьківських обов′язків громадянкою відносно двох малолітніх дітей; 1 про вирішення питання щодо подальшого перебування малолітнього, який на даний час перебуває в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради; 1 про можливість (неможливість) влаштування дітей до родини патронатного вихователя; 1 про затвердження (не затвердження) планів соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та індивідуальних  планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.