Молодіжна рада

Шановні земляки!

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини і навіть цілих суспільств, народів. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Ми, громадяни України, повинні радіти здійсненню мрій багатьох поколінь українців про власну державу, бути гордими її визнання у світі.

Ми вільні творити майбутнє!

Вітаю всіх вас з Днем Гідності та Свободи.

Бажаю миру, здоров’я, добра, благополуччя, незламної мужності, самовідданої любові до Батьківщини, утвердження непохитної віри в створення нової, демократичної та процвітаючої України.

Голова районної державної адміністрації

Віталій ПАСТУШЕНКО