Молодіжна рада

26 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко провів засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

За результатами проведеного конкурсу конкурсний комітет прийняв рішення визнати пасажирськими перевізниками ФОП Тимошевського О.Г на рейсах за автобусним маршрутом с. Подимка - м. Новоукраїнка, ФОП Черненка С.А. на рейсах за автобусним маршрутом с.Димине – м. Новоукраїнка, ФОП Луця С.А. на рейсах за автобусним маршрутом с. Фурманівка – м. Новоукраїнка.

З переможцями конкурсу будуть укладені договори на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах.