Молодіжна рада

Шановні волонтери!

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.

Волонтерство і благодійність набрали в Україні небачених досі масштабів.  Завдяки вашій діяльності ми сьогодні маємо іншу арміюЗа активної участі волонтерів та волонтерських організацій надається допомога як переміщеним особам, так і бійцям, які відстоюють незалежність та суверенітет нашої держави.

Цьогоріч волонтерський рух з новою силою активізувався у протидії коронавірусу. Волонтери закуповують медобладнання та засоби захисту для медиків, допомагають хворим та підтримують усіх, хто на передовій боротьби з підступним вірусом.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

Голова Новоукраїнської

районної державної адміністрації