Молодіжна рада

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
депутати рад, активісти самоврядних органів!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Адже становлення самоврядних органів в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад.

Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань. Це велика відповідальність, яка зросла разом із проведенням у нашій країні процесів децентралізації та об’єднання територіальних громад.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, в ім’я розквіту рідного краю.

Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, ветеранам самоврядної ниви  міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

Хочу побажати вам у цей день сил, наснаги, успіхів у роботі, здоров’я та щастя й, звичайно ж, мирного неба над головою.

Голова Новоукраїнської

районної державної адміністрації