Молодіжна рада

14 грудня 2020 року заступник голови районної державної адміністрації Марія Щека та голова районної ради Олександр Небога вручили грамоти обласного та районного рівнів учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема:

Єременко Тамарі Миколаївні - Подяку Кіровоградської обласної державної адміністрації;

Алєксєєнку Леоніду Володимировичу - Почесну грамоту Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради;

Грязнову Олександру Михайловичу - Грамоту Новоукраїнської районної державної  адміністрації та Новоукраїнської районної ради;

Некрутенку Олександру Михайловичу - Грамоту Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради.

Після офіційної частини було вшановано памʹять про загиблих ліквідаторів аварії  хвилиною мовчання та покладанням квітів до памʹятного знаку ліквідаторам - чорнобильцям Новоукраїнського району.