Молодіжна рада

17 грудня 2020 року голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Назаренко побував з робочою поїздкою у Новоукраїнському районі. В рамках робочої поїздки по району було проведено зустріч з новообраними головами ОТГ в Новоукраїнському районі.

У вступному виступі Андрій Назаренко зазначив, що успішний  розвиток області - це, насамперед, залучення інвестицій, створення майданчиків для виробництва, збереження та поповнення кадрового потенціалу. І саме територіальні громади сьогодні наділені повноваженнями втілювати усе це на своїх територіях.

Більше як дві години спілкувався очільних області з новообраними головами ОТГ. Найбільш обговорюваними були питання фінансування закладів охорони здоровʹя, земельні питання, формування бюджетів на 2021 рік.

Під час робочої поїздки в Новоукраїнський район Андрій Назаренко побував у Іванівській лікарській амбулаторії, яка на стадії завершення будівництва. Ознайомився з роботою ТОВ "Зерновик", зокрема побував на виробничих потужностях елеватора та цеху з виробництва соків.