27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

23 грудня 2020 року керівництвом Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області, в особі заступника голови райдержадміністрації Щеки Марії Борисівни та керівника апарату райдержадміністрації Тарасенко Тетяни Борисівни проведено робочу зустріч із сім’єю патронатного вихователя Козаченко Лілії Володимирівни, яка вже близько двох років функціонує на території с. Рівне Новоукраїнського району Кіровоградської області, як нова форма влаштування дітей, залишених без батьківського піклування. У зустрічі також взяли участь працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді.

Заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Щека Марія Борисівна подякувала патронатному вихователю та її помічнику за гарну роботу, вони в свою чергу поділилися своїми напрацюваннями у вихованні дітей, залишених без батьківського піклування, обговорили проблеми, які виникають у здійсненні патронату над дітьми та надали пропозиції щодо поліпшення роботи міждисциплінарної команди.

На кінець зустрічі з нагоди дня Святого Миколая та наближення Новорічних свят керівництвом району було підготовлено солодкі подарунки та вручено присутнім дітям, як виховуються в даній родині.

На гарній та теплій ноті фіналу зустрічі всі учасники разом зробили спільні фото на пам'ять. Багато приємних вражень діти отримали від екскурсії по районній державній адміністрації та найбільше від гарної новорічної ялинки, яка прикрашає центр міста.

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю