Молодіжна рада

23 грудня 2020 року керівництвом Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області, в особі заступника голови райдержадміністрації Щеки Марії Борисівни та керівника апарату райдержадміністрації Тарасенко Тетяни Борисівни проведено робочу зустріч із сім’єю патронатного вихователя Козаченко Лілії Володимирівни, яка вже близько двох років функціонує на території с. Рівне Новоукраїнського району Кіровоградської області, як нова форма влаштування дітей, залишених без батьківського піклування. У зустрічі також взяли участь працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді.

Заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Щека Марія Борисівна подякувала патронатному вихователю та її помічнику за гарну роботу, вони в свою чергу поділилися своїми напрацюваннями у вихованні дітей, залишених без батьківського піклування, обговорили проблеми, які виникають у здійсненні патронату над дітьми та надали пропозиції щодо поліпшення роботи міждисциплінарної команди.

На кінець зустрічі з нагоди дня Святого Миколая та наближення Новорічних свят керівництвом району було підготовлено солодкі подарунки та вручено присутнім дітям, як виховуються в даній родині.

На гарній та теплій ноті фіналу зустрічі всі учасники разом зробили спільні фото на пам'ять. Багато приємних вражень діти отримали від екскурсії по районній державній адміністрації та найбільше від гарної новорічної ялинки, яка прикрашає центр міста.