Молодіжна рада

29 грудня 2020 року  заступник голови районної державної адміністрації Марія Щека провела засідання районної комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби.

У засіданні взяв участь офіцер відділення комплектування та призову Новоукраїнського районного військового комісаріату Михайло Сидоренко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

На підставі наданих документів та попереднього спілкування із заявниками комісія підтвердила їхнє право на проходження альтернативної служби замість строкової військової. Відповідно до витягу з протоколу Новоукраїнської районної призовної комісії усі троє хлопців придатні до військової служби. Однак, визначено робоче місце та направлено на проходження альтернативної (невійськової) служби тільки одного громадянина.

Відповідно до листа Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості на даний час актуальні вакансії, які б відповідали вимогам чинного законодавства відсутні. Тому, як виняток, за рішенням комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби двом особам було продовжений період визначення місця проходження альтернативної служби.

Окрім цього комісія також вирішила надіслати листа до роботодавця, де працюють хлопці, з проханням розглянути питання щодо проходження альтернативної (невійськової) служби на даному підприємстві.