27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

29 грудня 2020 року  заступник голови районної державної адміністрації Марія Щека провела засідання районної комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби.

У засіданні взяв участь офіцер відділення комплектування та призову Новоукраїнського районного військового комісаріату Михайло Сидоренко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України. 

На підставі наданих документів та попереднього спілкування із заявниками комісія підтвердила їхнє право на проходження альтернативної служби замість строкової військової. Відповідно до витягу з протоколу Новоукраїнської районної призовної комісії усі троє хлопців придатні до військової служби. Однак, визначено робоче місце та направлено на проходження альтернативної (невійськової) служби тільки одного громадянина.

Відповідно до листа Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості на даний час актуальні вакансії, які б відповідали вимогам чинного законодавства відсутні. Тому, як виняток, за рішенням комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби двом особам було продовжений період визначення місця проходження альтернативної служби.

Окрім цього комісія також вирішила надіслати листа до роботодавця, де працюють хлопці, з проханням розглянути питання щодо проходження альтернативної (невійськової) служби на даному підприємстві.

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю