Молодіжна рада

Шановні жителі району!

Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами –

Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят.

Водночас ми прискіпливо оцінюємо з точки зору реалізації запланованого прожитий рік, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму.

Озирнувшись назад, слід сказати, що 2020 рік був не простий для всіх. Він дуже чітко показав, наскільки важливо бути гнучкими та вміти швидко реагувати на зовнішні виклики. Та незважаючи на усі складнощі, в нашому районі за минулий рік зроблено чимало для того, щоб його мешканцям жилося ще зручніше і затишніше.

Висловлюю щиру подяку вам, хлібороби, робітники, підприємці, вчителі, медики, митці, правоохоронці – усім, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Хай  Новий 2021 стане кроком на шляху до поліпшення життя, принесе мир і радість у кожен дім! Нехай здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день Нового року наповниться добром і щастям!

Голова Новоукраїнської

районної державної адміністрації