Молодіжна рада

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

День пам’яті жертв політичних репресій - щорічний національний пам’ятний день в Україні, коли держава вшановує пам’ять про своїх синів та дочок, які загинули від злодіянь тоталітарного режиму.

Мільйони людей було безпідставно оголошено "ворогами народу", страчено фактично без суду і слідства, приречено на муки та голодну смерть у таборах чи на засланні. Репресій зазнало, як правило, найбільш обдаровані, працьовиті і соціально активні громадяни.

Співчуваємо всім народам, які постраждали від тоталітаризму. Наше спільне усвідомлення масштабів трагедії має стати запорукою торжества політики гуманізму, взаєморозуміння і миру.

З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Наш обов’язок  - берегти їхні спогади, передавати нащадкам правду про минуле, гідно вшановувати загиблих співвітчизників.

Голова районної державної адміністрації

Віталій ПАСТУШЕНКО