Молодіжна рада

Дорогі медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Земний уклін Вам! Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

Голова районної державної адміністрації

Віталій ПАСТУШЕНКО