Молодіжна рада

Дорогі співвітчизники!

Указом Президента України № 69/2015  на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначати щорічно 20 лютого.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які поклали на вівтар нашої Свободи і Гідності найдорожче, що вони мали, - власні життя, захищаючи незалежність і європейське майбутнє України,  заплативши майбутнім за свої переконання.

Революція Гідності змінила кожного з нас. Навчила бути небайдужими, брати на себе бодай маленьку, але відповідальність, і стояти за Україну до останнього. Тож, будуючи нову державу, ми не повинні забувати, за що загинула Небесна Сотня.

Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеалам Революції Гідності. Схиляю голову перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для України.

Слава Українському народові!

Вічна пам’ять Героям!