Молодіжна рада

Шановні новоукраїнці!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 29-ю річницею незалежності України!

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.

У цей святковий день від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, щедрої долі, подальших успіхів у всіх ваших справах і починаннях заради процвітання нашої незалежної Батьківщини, покращення добробуту українського народу.

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна і натхненна праця стане запорукою щасливого мирного майбутнього рідної України.

Голова районної державної адміністрації

Віталій ПАСТУШЕНКО