Молодіжна рада

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІТАЛІЯ ПАСТУШЕНКА

Шановні жителі Новоукраїнського району!

Уже майже рік ми спільно з усім світом протидіємо поширенню небезпечної хвороби – коронавірусу.

У районі на це спрямовані зусилля медиків, соціально-відповідального бізнесу, волонтерів, органів влади усіх рівнів.

З кінця травня в Україні запроваджено адаптивний карантин, який уряд продовжив до 28 лютого    2021 року з посиленням обмежень з 08 по 24 січня 2021 року.

Адаптивний карантин - це період, під час якого знімається більшість обмежень, але в областях з високим рівнем захворюваності залишається карантин або вводяться жорсткі протиепідемічні заходи. Регіональні комісії ТЕБ і НС можуть локально посилювати протиепідемічні обмеження у разі виявлення спалахів захворюваності або ж послаблювати їх, якщо це не суперечить встановленим обмеженням на загальнонаціональному рівні.

На жаль, поширення захворюваності зростає і сьогодні вкрай необхідно дотримуватись усіх рекомендацій компетентних органів.

Шановні земляки, не займайтеся самолікуванням. Якщо у вас є хоч найменші симптоми ГРВІ чи застуди – залишайтеся вдома та звертайтеся до сімейного лікаря.

Подолати пандемію можна тільки дотримуючись особистої гігієни, спільними зусиллями та спільними скоординованими діями. Уникайте паніки та користуйтеся лише офіційною інформацією.

У разі необхідності скористайтеся корисними посиланнями

Офіційний веб-сайт ВООЗ
Офіційний веб-сайт МОЗ